Інтернет-сервіси для використання в освітньому процесі

  • Google-Диск - безкоштовний мережевий офісний пакет, розроблений корпорацією Google, що містить текстовий та табличний редактори, службу для створення презентацій, малюнків й форм для опитування. Наявна можливість створення спільних документів Посилання на цей сервіс є на головній сторінці Google й для свого використання вимагає реєстрації в системі Google.
  • Padlet надає декілька режимів доступу до створеного користувачем продукту. Користувач може створювати дошку лише для себе або ж надати доступ до дошки окремим користувачам. За бажанням користувача дошка може стати доступною для всіх користувачів Інтернету.
  • Віртуальна дошка Conceptboard теж дуже широко використовується у сфері освіти. Можливості цього мережевого сервісу для організації спільної діяльності учнів: 1. До спільної роботи на дошці можна запросити будь-яку кількість користувачів. 2. Реєстрація може здійснюватися автоматично за наявності облікового запису Google, Facebook, Twitter. 3. У процесі спільної роботи на дошці можна використати модуль чату для спілкування. 4. Інструмент «Коментування» дозволяє обмінюватися коментарями під час роботи й виносити коментарі за межі робочого поля.
  • Сервіс Umaigra (UI) - це інтернет-проект дистаційного навчання, заснований на багаторічному досвіді Umapalata.com в розробці навчальних програм для шкіл, пропонує нову онлайнову систему для створення, публікації та виконання дидактичних ігор для дітей. UI Editor дає можливість створювати ігри на прототипах, підготовлених для різних предметних областей, мов, різних вікових груп і видів вправ. Інтерфейс клас включає редактор і крім того дозволяє вчителеві готувати завдання на базі створених ігор, представляти їх учням, контролювати результати їх вирішення, експортувати дані.
  • LearningApps – це безкоштовний сервіс, який пропонує технологія Веб 2.0 для створення інтерактивних ігрових додатків для навчання. Середовище використовується для розробки інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін. Для створення і збереження власних завдань необхідно зареєструватися. Після реєстрації, стануть доступні шаблони, за допомогою яких можна створювати інтерактивні вправи для учнів.
  • Cервіс Wizer.Me - це інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів. Зареєструватися в сервісі можна за допомогою адреси електронної пошти, а також з використанням облікового запису Google+ або Edmodo. Сервіс працює також з Google Класом. Це дуже простий засіб для створення інтерактивних робочих аркушів із завданнями і вправами з будь-якої теми шкільної програми з використанням текстів, відео, аудіо, зображень, у тому числі інтерактивних. Можна використовувати як вже створені робочі листи з багатьох тем, так і розробляти свої.
  • В якості результату роботи над проектом, можна запропонувати створення електронної книги на безкоштовній платформі для створення електронних книгOurbooxДля початку роботи на сервісі необхідно зареєструватися. Сервіс підтримує кирилицю. Після реєстрації користувач може створювати книги. Перед створенням пропонується вибрати формат майбутньої книги. В книгах можна розміщувати медіаоб'єкти: відео, карти, ігри, головоломки та інше. Готова книга публікується в бібліотеці, і є можливість поділитися книгою в мережі. .